Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | en | ru

Технічна документація щодо встановлення
меж земельної ділянки

Технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) - це одна з видів землевпорядної документації про яку згадується, зокрема в Земельному кодексі України, Законах України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр» та інших нормативно-правових актах.

Розроблена технічна документація щодо встановлення меж є одним з документів, який дає можливість отримати витяг із Державного земельного кадастру (витяг з ДЗК). Про порядок та умови отримання витягу з кадастру читайте більш детально на сторінці Порядок отримання витягу з кадастру.

Встановлення меж земельної ділянки

Основною метою виготовлення технічної документації по встановленню меж, як видно з її назви, є визначення на місцевості меж (іншими словами кордонів) земельної ділянки. Точне визначення меж важливе, серед іншого, для правильного встановлення огорожі земельної ділянки.

На підставі даних кадастрової зйомки, інженер-землевпорядник, під час розробки такої технічної документації, складає кадастровий план земельної ділянки з відповідними координатами поворотних точок, визначенням складу угідь, власників суміжних земельних ділянок, відомостей про обмеження у використанні земельної ділянки, тощо. До складу технічної документації також входить обмінний файл XML.

Крім безпосередньо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, технічна документація також обов'язково складається у наступних випадках:

  • внесення до державного земельного кадастру даних про ділянки, право власності щодо яких виникло до 2004 р. (є рожевий Державний акт), але які не мають кадастрових номерів. Саме для присвоєння кадастрового номеру і потрібно розробляти технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі;
  • у випадку наявності присвоєного раніше кадастрового номеру, але за відсутності даних щодо земельної ділянки у Державному земельному кадастрі;
  • присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, документи на яку не оформлювались раніше, але на якій є житловий будинок та інші об'єкти нерухомості, право власності на які зареєстровано у встановленому порядку (нещодавно законодавці відновили таку можливість);
  • для виправлення недоліків (технічних помилок) щодо невірно визначених меж (координат), накладень (перетину) з іншими ділянками та виправлення інших технічних даних щодо земельної ділянки.

Вказані вище випадки необхідності складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки сформувалися здебільшого після набрання чинності Законом України «Про державний земельний кадастр» та покликані вирішувати питання наповнення Державного земельного кадастру інформацією про земельні ділянки.

Технічна документація для цілей оформлення земельного паю

Додатково слід нагадати, що оформлення земельного паю також здійснюється, зокрема на підставі розробленої землевпорядниками технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Найважливішим при цьому є обмежений строк на оформлення права на земельний пай - до 01.01.2025 року. Більш детально про це читайте в нашій статті про порядок оформлення земельного паю.

Чи була ця інформація корисною для Вас?

Оберіть "Так" чи "Ні", додайте коментар за бажанням і натисніть кнопку "Відправити". Вдячні Вам за зворотній зв'язок.

Також не забудьте поставити лайк нашій гарній сторінці у Фейсбук та Інстаграм;)

Спробуйте наш новий веб-сервіс перевірки даних про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі

Що може КадастрСервіс:

  • знайти інформацію про земельну ділянку по кадастровому номеру (форма власності, категорія, код цільового призначення, вид використання, площу, а також адресу та нормативну грошову оцінку ділянок, якщо такі є);
  • перевірити правильність або наявність коду цільового призначення ділянки;
  • перевірити правильність вказаного в кадастрі цільового призначення ділянки;
  • перевірити правильність даних про площу ділянки;
  • перевірити правильність даних про форму власності ділянки;
  • перевірити правильність даних про категорію земельної ділянки;
  • показати на мапі місцезнаходження земельної ділянки;
  • показати на мапі накладення земельних ділянок, якщо таке є;
  • прокласти маршрут до ділянки через Google Maps.

Пропозиції щодо розробки технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки від нашої компанії

Наша компанія має великий досвід, технічні можливості та відповідних спеціалістів для розробки технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Ми маємо можливість виконувати повний комплекс робіт під ключ. Починаючи з кадастрової зйомки земельної ділянки, розробки безпосередньо технічної документації та закінчуючи отриманням витягу з ДЗК. У випадку необхідності, ми можемо також провести реєстрації речового права на земельну ділянку в Державному реєстрі прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Для виконання кадастрової зйомки ми використовуємо якісне і точне обладнання від визнаного лідера галузі - компанії Leica

Ми розробляємо технічну документацю щодо встановлення меж земельної ділянки тільки в Києві та наступних районах Київської області:

  • Бучанський район (колишній Києво-Святошинський, Макарівський, Бородянський райони, Ірпінь, Гостомель та Буча);
  • Фастівський район (колишній Києво-Святошинський, Васильківський та Макарівський райони);
  • Обухівський район (в який додали частину колишнього Києво-Святошинського та Васильківського районів);
  • Вишгородський район;
  • Броварський район;
  • Бориспільський район.

Землевпорядна організація територія обслуговування

Вартість:

від 6000 грн.

Строк виконання:

від 5 днів

Остаточна вартість та строк виконання залежить від таких факторів як:

  • площа земельної ділянки;
  • місцезнаходження ділянки;
  • чи потрібно реєструвати ділянку в кадастрі; або
  • чи потрібно вносити зміни щодо ділянки в кадастр;

Для більш точного розрахунку вартості технічної документації щодо встановлення меж скористайтесь формою заявки нижче.

Заявка для розрахунку вартості розробки технічної документації

*Зірочкою відмічені обов'язкові поля

Дивіться також: поділ чи об'єднання земельних ділянок, геодезичні вишукування, проект відведення земельної ділянки