Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК). Зразок

Зразок витягу з кадастру відповідає положенням Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою № 1051 від 17 жовтня 2012 р. Кабінету мінінструів України.

Наведений нижче витяг з кадастру видається саме після внесення (реєстрації) земельної ділянки до кадастру. Витяг з кадастру для нотаріуса дещо інший та має одну істотну відмінність. Після графи «Площа земельної ділянки, гектарів» йде інша графа «Нормативна грошова оцінка, гривень», якою визначена нормативна грошова оцінка земельної ділянки в гривнях. Читайте більш детально на сторінці Витяг з кадастру (ДЗК), порядок отримання в 2021 р.

Про деякі випадки, в яких видається витяг з кадастру (ДЗК), читайте також на сторінках проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки.

Зразок витягу з кадастру (ДЗК)

Для перегляду більш читабельної версії витягу з кадастру (ДЗК), просто збережіть зображення на свій комп'ютер чи відкрийте в новому вікні (вкладці) вашого браузера. Розміри зображення збільшаться.

Витяг з кадастру ДЗК сторінка 1

Витяг з кадастру ДЗК сторінка 2

Витяг з кадастру ДЗК сторінка 3

Витяг з кадастру ДЗК сторінка 4

Витяг з кадастру ДЗК сторінка 5

Дивіться також: державний акт на земельну ділянку, проект відведення земельної ділянки, технічна документація на землю