Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | en | ru

Публічна кадастрова карта України

Важлива інформація!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, публічна кадастрова карта була відключена. До припинення дії воєнного стану, відновлювати роботу публічної кадастрової карти поки що не планується. Про те, які можливості наразі є щодо роботи з кадастром, ви можете ознайомитись на цій сторінці нижче.

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про державний земельний кадастр» держава забезпечила доступ до основних даних державного земельного кадастру. В публічній кадастровій карті можна знайти інформацію про кадастровий номер земельної ділянки, її межі, площу, форму власності, цільове призначення, згідно із класифікатором, наявні обмеження у використанні та іншу корисну інформацію.

Публічна кадастрова карта

Пошук за кадастровим номером

Пошук земельної ділянки можна робити за кадастровим номером або за місцезнаходженням земельної ділянки. Для того, щоб знайти земельну ділянку за кадастровим номером, необхідно ввести цифри розділеного двокрапками 19-значного номера земельної ділянки в горизонтальну форму для пошуку. Форма для пошуку розміщена горизонтально в верхній частині веб-сторінки.

Пошук земельної ділянки за кадастровим номером

Для прикладу, кадастровий номер земельної ділянки виглядає так: 3220882600:03:001:0122. Його можна знайти, серед іншого на обороті державного акту про право власності на земельну ділянку, над планом земельної ділянки.

Державний акт з кадастровим номером земельної ділянки

Якщо Ваш державний акт рожевого кольору, виданий до 2004 р. та не містить кадастрового номеру, то в цьому випадку необхідно буде провести роботу з присвоєння кадастрового номеру. Підставою для присвоєння кадастрового номеру в такому випадку є розроблена технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Виключенням, зокрема є рожевий держакт, виданий в Києві, який містив короткий номер, що визначав кадастрову зону, квартал та номер земельної ділянки (наприклад 66505012). Повний кадастровий номер можна дізнатись отримавши відповідний витяг з державного земельного кадастру. Вказаний витяг одночасно є документальним підтвердженням внесення даних щодо земельної ділянки до кадастру.

Пошук за місцезнаходженням земельної ділянки

Щоб знайти земельну ділянку за місцезнаходженням необхідно у пошуковому полі почати вводити назву міста (селища, села). Система автоматично підтягне повну назву у випадаючому списку.

Пошук земельної ділянки за адресою

Якщо ви не знайшли своєї ділянки ані за кадастровим номером, ані за місцезнаходженням, це означає, що вона не внесена до державного земельного кадастру. Підставою для внесення земельної ділянки до державного земельного кадастру є, зокрема розроблена землевпорядною організацією технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Така ж документація розробляється також у випадку, якщо є розбіжності, пов’язані з невідповідністю фактичних розмірів, площі, конфігурації ділянки, з даними, що зазначені в державному акті.

У випадку відсутності розбіжностей в розмірі, площі, конфігурації ділянки з даними, які вказані в державному акті, достатньо замовити в землевпорядній організації спеціальний обмінний файл xml та подати його з певним пакетом документів до місцевого відділу Держгеокадастру.

За результатом внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру, відділ Держгеокадастру видає відповідний витяг з кадастру.

Корисно знати, що існує також можливість отримання інформації щодо власника/користувача будь-якої земельної ділянки в режимі онлайн. Для того, щоб дізнатись відомості про власника/користувача земельної ділянки, необхідно знайти земельну ділянку в публічній кадастровій карті за кадастровим номером або місцезнаходженням та пройти коротку процедуру ідентифікації.

Прикріплюємо сюди також коротеньке відео Держгеокадастру, яке доступно пояснює, як користуватись Публічною кадастровою картою України.

Держгеокадастр частково відновив роботу кадастру (не кадастрової карти). На тепер є наступні можливості щодо роботи з кадастром:

Що не можна поки що робити в умовах воєнного стану:

 • Не можна розробити проект, присвоїти кадастровий номер та передати у власність земельну ділянку на яку є рішення відповідної громади про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Крім випадку, коли на ділянці розташована зареєстрована на праві власності будівля.

Як змінити цільове призначення в умовах воєнного стану (за умови що роботу Державного земельного кадастру не зупинено на всій території України):

 • щоб змінити цільове призначення земельної ділянки, треба звернутись до місцевої територіальної громади. Можливість зміни цільового призначення підтверджується відповідним витягом з містобудівної документації. Змінене цільове призначення реєструється в державному земельному кадастрі, якщо в кадастр внесено відповідну функціональну зону, в якій перебуває ваша ділянка. Більш детально читайте в нашій статті порядок зміни цільового призначення землі.

Що робити далі

Спробувати наш новий сервіс пошуку помилок в Державному земельному кадастрі за кадастровим номером. В ньому ви можете отримати основну інформацію про земельну ділянку, про помилки в кадастрі, якщо такі є. Також подивитись розташування ділянки на карті та побудувати до неї маршрут через google карти.

Ще, як варіант, Ви можете залишити свій email і ми повідомимо вас про відновлення роботи публічної кадастрової карти та про інші важливі новини стосовно земельних питань в Україні. Обіцяємо направляти тільки корисну інформацію.

Спробуйте наш новий веб-сервіс перевірки даних про земельну ділянку в Державному земельному кадастрі

Що може КадастрСервіс:

 • знайти інформацію про земельну ділянку по кадастровому номеру (форма власності, категорія, код цільового призначення, вид використання, площу, а також адресу та нормативну грошову оцінку ділянок, якщо такі є);
 • перевірити правильність або наявність коду цільового призначення ділянки;
 • перевірити правильність вказаного в кадастрі цільового призначення ділянки;
 • перевірити правильність даних про площу ділянки;
 • перевірити правильність даних про форму власності ділянки;
 • перевірити правильність даних про категорію земельної ділянки;
 • показати на мапі місцезнаходження земельної ділянки;
 • показати на мапі накладення земельних ділянок, якщо таке є;
 • прокласти маршрут до ділянки через Google Maps.

Дивіться також: витяг з кадастру, проект зміни цільового призначення земельної ділянки, робочий проект на зняття родючого шару ґрунту