Землевпорядні роботи. Про нашу компанію

Головною метою існування нашої компанії є якісна допомога громадянам та організаціям в ході оформлення прав (власності, користування, тощо) на земельні ділянки. Ми виконуємо геодезичні та землевпорядні роботи якісно та за розумну винагороду з 2007 року. З 2013 р. запрацював веб-сайт компанії під торговою маркою "Землевпорядник".

По великому рахунку, ми надаємо землевпорядні послуги в Києві та Київській області. Наші райони: Броварський, Бориспільський, Вишгородський, Обухівський, Бучанський (колишній Києво-Святошинський, Макарівський, Бородянський, Буча та Ірпінь), Фастівський (колишній Васильківський, Києво-Святошинський та Макарівський).

Проте, існують також послуги нашої компанії, які можуть надаватись по всій території України. Серед них: робочий проект землеустрою щодо зняття родючого шару ґрунту та проект сівозміни.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

За період існування з 2007 року наша компанія набула значний досвід у землевпорядкуванні, виконуючи роботи різного ступеня складності.

Головними принципами, якими керується наша компанія в роботі є:

  • проклієнтська направленість;
  • професійність;
  • порядність;
  • якість;
  • розумне ціноутворення.

Сертифікати компанії:

Відповідно до ст. 26 Закону України "Про землеустрій", організація має право розробляти землевпорядну документацію, якщо в її штаті за основним місцем працевлаштований сертифікований інженер-землевпорядник та наявне відповідне технічне та технологічне забезпечення.

Наша компанія відповідає всім вказаним вище вимогам.

 Сертифікат інженера-землевпорядника   Сертифікат інженера-землевпорядника

Будемо раді Вас бачити серед наших клієнтів. За додатковою інформацією просимо звертатись в зручній для Вас формі на сторінці Контакти