Топографічна зйомка земельної ділянки

Топографічна зйомка - це один з видів геодезичних вишукувань, результатом яких є складання плану місцевості, топографічної карти. Під час наземної топографічної зйомки інженер-геодезист проводить вимірювання висот, відстаней, поворотних кутів тощо. Топографічна зйомка також може здійснюватись за допомогою літальних апаратів, які знімають поверхню землі - космічна, аерофотозйомка.

Топографічна зйомка може виконуватись в різних масштабах, однак найбільш поширеним є зйомка у масштабі 1:500. Такий масштаб часто використовують при проектуванні, реконструкції, розробці генеральних планів та в інших випадках. В масштабі 1:500 є можливим визначення інженерних комунікацій та погодження їх з відповідними експлуатуючими організаціями.

Топографічна зйомка земельної ділянки

Топографічна зйомка проходить в декілька стадій:

  • стадія польових робіт;
  • стадія камеральних робіт;
  • складання технічного звіту.

На стадії польових робіт здійснюється дослідження місцевості, зйомка місцевості за допомогою електронного тахеометра, визначення та обстеження підземних комунікацій, результати зйомки привязуються до пунктів Державної геодезичної мережі України.

В ході камеральних робіт інженер-землевпорядник використовує отримані геодезистами результати для розробки плану з нанесенням на план всіх, визначених в ході топографічної зйомки об'єктів земельної ділянки.

Складання технічного звіту є завершальною стадією топографо-геодезичних робіт. Тут треба зазначити лише те, що такий звіт потрібен органам містобудування та архітектури. Після погодження органами містобудування та архітектури результатів топографічної зйомки, остання може використовуватись для розробки проектів будівництва.

Пропозиції щодо топографічної зйомки земельної ділянки від нашої компанії

Інженери-геодезисти нашої компанії виконують роботи з топографічної зйомки земельної ділянки якісно та швидко.

Вартість робіт: від 4500 грн.
Натисніть для переходу до контактної інформації

Строк виконання: 3-5 днів
Натисніть для переходу до контактної інформації

Дивіться також: проект відведення земельної ділянки, проект сівозміни, технічна документація на земельну ділянку