Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | ru | en

Розпорядження про затвердження проекту зміни цільового призначення земельної ділянки

Якщо земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки затверджується Розпорядженням місцевої районної державної адміністрації.

В статті зміна цільового призначення земельної ділянки ми пояснили порядок зміни цільового призначення земельної ділянки. Розпорядження про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки згадується в одному із кроків згаданого порядку. Нижче наводимо Вам його зразок.

Україна
ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.12.2019 р.                                                                                                            № ХХ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для індивідуального садівництва гр. Петренку Петру Петровичу на території Лебедівської сільської ради Вишгородського району Київської області (за межами населеного пункту)

Розглянувши заяву гр. Петренка Петра Петровича від 24.12.2019 р. (вх. від 24.12.2019 р. № ХХ-Х/ХХХ) та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для індивідуального садівництва гр. Петренку Петру Петровичу на території Лебедівської сільської ради Вишгородського району Київської області (за межами населеного пункту), враховуючи наявність погоджень управління Держгеокадастру у Вишгородському районі Київської області від 12.12.2019 р. № ХХХ, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вишгородської райдержадміністрації від 06.12.2019 р. № ХХ/ХХ, керуючись ст.ст.17, 20, 22, 33, 35, 184 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для індивідуального садівництва гр. Петренку Петру Петровичу на території Лебедівської сільської ради Вишгородського району Київської області (за межами населеного пункту), розроблений ТОВ «ХХХ».

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, яка належить на праві приватної власності гр. Петренку Петру Петровичу, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 0000000, площею 0,0000 га за кадастровим номером 3221884000:37:000:0000 з ведення особистого селянського господарства на ведення індивідуального садівництва.

3. Управлінню Держгеокадастру у Вишгородському районі Київської області внести відповідні зміни до Державного земельного кадастру та забезпечити зберігання проекту із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації                      В.В. Вікторов