Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | ru | en

Рішення про затвердження проекту відведення земельної ділянки

В статті проект відведення земельної ділянки ми пояснили порядок приватизації земельної ділянки через відведення земельної ділянки у власність з урахуванням актуальних змін у законодавстві. Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згадується в одному із кроків згаданого порядку. Нижче наводимо Вам його зразок.

Україна
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV сесія сільської ради VІ скликання

РІШЕННЯ

ХХ.ХХ.202Х р.                                                                                                     № 001

Про  затвердження проектної
документації із землеустрою щодо відведення земельних
ділянок для будівництва та обслуговування
житлових будинків і господарських будівель
та надання земельних ділянок громадянам
у власність

Розглянувши  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність,  виготовлених землевпорядними організаціями, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у відповідності до статей  12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0590 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) за адресою: с. Березівка, вул. Механізаторів, 14 та  передати її  у власність  гр. Радченко Валентині Василівні.

2. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0678 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) за адресою: с. Березівка, вул. Центральна, 12   та  передати її  у власність  гр. Щурик Марії Михайлівні.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію із земельних питань та екології  (голова  Пітний Ю.М.).

 
Сільський голова                                                                                                О.В. Гриб