Рішення про затвердження проекту відведення земельної ділянки

В статті проект відведення земельної ділянки ми пояснили порядок приватизації земельної ділянки через відведення земельної ділянки у власність з урахуванням актуальних змін у законодавстві. Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згадується в одному із кроків згаданого порядку. Нижче наводимо Вам його зразок.

Україна
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХV сесія сільської ради VІ скликання

РІШЕННЯ

ХХ.ХХ.202Х р.                                                                                                     № 001

Про  затвердження проектної
документації із землеустрою щодо відведення земельних
ділянок для будівництва та обслуговування
житлових будинків і господарських будівель
та надання земельних ділянок громадянам
у власність

Розглянувши  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність,  виготовлених землевпорядними організаціями, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у відповідності до статей  12, 40, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0590 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) за адресою: с. Березівка, вул. Механізаторів, 14 та  передати її  у власність  гр. Радченко Валентині Василівні.

2. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0678 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) за адресою: с. Березівка, вул. Центральна, 12   та  передати її  у власність  гр. Щурик Марії Михайлівні.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію із земельних питань та екології  (голова  Пітний Ю.М.).

 
Сільський голова                                                                                                О.В. Гриб

 

Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Завантажити зразок рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у форматі .doc (58 Kb)