Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | ru | en

Рішення про затвердження проекту зміни цільового призначення земельної ділянки

В статті зміна цільового призначення земельної ділянки ми пояснили порядок зміни цільового призначення земельної ділянки з урахуванням актуальних змін у законодавстві. Рішення про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки згадується в одному із кроків згаданого порядку. Нижче наводимо Вам його зразок.

Україна
СТАВИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

на ХХХ сесії сільської ради  ХХ скликання

№ ХХ                                                                                                            від 00.00.202Х р.

Про затвердження проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення
земельної ділянки

Розглянувши  заяву гр. Заєць Людмили Олегівни, мешканки с. Ставище, вул. Шевченко, 12 про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Ставищенська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення  (із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”) земельної ділянки, площею 0,027 га,  розташованої за адресою: с. Ставище, вул. Гонгадзе, 10, кадастровий номер 3224800001:ХХ:ХХХ:ХХХХ,  яка перебуває у власності гр. Заєць Людмили Олегівни, мешк. с. Ставище, вул. Шевченко, 12,  згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серії АА  № 000000 від 01.01.2010 р.

2. Змінити цільове використання земельної  ділянки, площею 0,027 га, по вул. Гонгадзе, 10,  яка перебуває  у власності гр. Заєць Людмили Олегівни, мешк. с. Ставище, вул. Шевченко, 12  та  віднести вказану земельну ділянку до земель “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

3. Державний акт на право власності на земельну ділянку серії - АА № 000000 від 01.01.2010 р., реєстр. № 010000000000  вважати таким, що втратив чинність.

4.  Гр. Заєць Л.О.  оформити документи, що посвідчують право власності на  земельну ділянку.

Сільський голова:                                                                                            П.А. Петрик