Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | ru | en

Рішення про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки

В статті проект відведення земельної ділянки ми пояснили порядок приватизації земельної ділянки через відведення земельної ділянки у власність з урахуванням актуальних змін у законодавстві. Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки згадується в одному із кроків згаданого порядку. Нижче наводимо Вам його зразок.

Україна
СТАВИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

на ХХХ сесії сільської ради  ХХ скликання

№ ХХ                                                                                                            від 00.00.202Х р.

Про надання дозволу на розроблення 
проекту землеустрою щодо відведення 
земельної ділянки гр. Крючкову Олексію Даниловичу

Керуючись ст. ст. 12, 22, 23, 116, 118, 121, п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України,  № 2768-ІІІ від 25.10.2001 р., з наступними змінами і доповненнями, розглянувши заяву Крючкова Олексія Даниловича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Крючкову Олексію Даниловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність), площею 0,25 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованих за адресою: вул. Шевченка, 10, с. Ставище, Попільнянського району Житомирської області на території Ставищенської сільської ради Попільнянського району Житомирської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

2. Розроблений та погоджений відповідно до законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Ставищенської сільської ради Попільнянського району Житомирської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.

3 Контроль за виконанням рішення покласти на землевпорядника сільської ради Онищенко О.В.

 

Сільський голова:                                                                                            П.А. Петрик