Клопотання про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для садівництва

Нижче наведено орієнтовний зразок клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва у власність у відповідному управлінні Держгеокадастру. Зразок клопотання може відрізнятись в деталях від зразку, який актуальний саме для Вашого управління Держгеокадастру.

Клопотання є одним з переліку документів, які необхідно надати для отримання відповідного дозволу управління Держгеокадастру. Дивіться детальніше Порядок отримання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для садівництва за межами населеного пункту.

Зразок клопотання про надання дозволу для розробки землевпорядної документації

 

Начальнику Головного управління
Держгеокадастру у Київській області

Іващенко Ольги Іванівни,
громадянки України,
паспорт серії АА 000000, Дніпровським РУГУ
МВС України в м. Києві, дата видачі 00.00.19ХХ,
ІНН 0000000000,
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, кв. 200,
т. 044 000-01-01

 

Клопотання

 

Відповідно до статей 118 та 121 Земельного кодексу України, прошу надати мені дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва орієнтовною площею 0,1200 га, яка розташована в СТ "Садовод", Процівської сільської ради, Бориспільського району, Київської області.

Цим клопотанням засвідчую, що я не використала раніше своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки за вищезазначеним цільовим призначенням.

Я ознайомлена з приписами Закону України "Про захист персональних даних" та добровільно даю дозвіл на обробку та використання своїх персональних даних.

Будівлі на земельній ділянці відсутні.

 

00.00.20ХХ р.                                                  підпис                                         О.І. Іващенко

 

 

Клопотання про надання дозволу для розробки землевпорядної документації Завантажити зразок клопотання про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для садівництва у форматі .doc (35 Kb)