Землевпорядна організація

Маємо дозвіл СБУ на роботу в умовах воєнного стану!

ua | ru | en

Довідка 6-зем. Зразок

Зверніть увагу!

З 16.01.2020 р. довідка 6-зем вже не є складовою частиною проекту землеустрою, тому наразі інформація, викладена на цій сторінці є неактуальною та може бути використана лише для історичної довідки.

Зразок довідки 6-зем, повна назва якої: "Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (за даними форми 6-зем)".

Довідка 6-зем є частиною вихідних даних під час розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (користування) землевпорядною організацією. В ході погодження проекту відведення земельної ділянки, управління Держгеокадастру перевіряє за рахунок яких угідь надано земельну ділянку, відповідно до рішення місцевої ради чи розпорядження райдержадміністації, чи наказу обласного управління Держгеокадастру, тощо.

Щоб дізнатись про загальні умови отримання довідки 6-зем самостійно, дивіться сторінку Порядок отримання довідки 6-зем.

Зразок довідки 6-зем

Для перегляду більш читабельної версії довідки 6-зем, просто збережіть зображення на свій комп'ютер чи відкрийте в новому вікні (вкладці) вашого браузера. Розміри зображення збільшаться.

Довідка 6-зем

Дивіться також: зміна цільового призначення земельної ділянки, проект відведення земельної ділянки, витяг з кадастру